Baner - Dyktando z nagrodami na Dzień Kobiet

Jak można dodatkowo umilić sobie Dzień Kobiet? Na przykład wygrać wartą kilkaset złotych kartę podarunkową na zakupy w sklepie jednej z kobiecych marek premium!

Taką propozycję przygotował z okazji święta kobiet portal www.dyktanda.pl. Konkurs wyróżnia się także tym, że będzie wymagał wykazania się wiedzą. Będą to bowiem (jak wskazuje nazwa portalu) zmagania ortograficzne, i to niezwykle ciekawe! Treść dyktanda specjalnie na tę okazję przygotowała Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego.

Do rozwiązania dyktanda będzie można przystąpić online, 8 marca 2021 r. między 19:00 a 20:00.

Warto podjąć się tego wyzwania, bowiem na każdą uczestniczkę czeka nagroda gwarantowana: kod rabatowy -20% na całą ofertę Relaksacyjne.pl!

Wracając do głównych nagród - do wygrania jest 6 kart podarunkowych, o wartości od 50 do aż 500 zł, naturalnie do wykorzystania w sklepie Relaksacyjne.pl. Znajdziecie w nim szeroką gamę kobiecych produktów premium: zaczynając od lnianych i jedwabnych gumek do włosów, poprzez relaksujące opaski na oczy, aż po naturalne termofory. Cały asortyment wykonany jest w 100% z naturalnych materiałów, a do tego tworzone są w naszym kraju, w duchu zero waste, z ogromną starannością.

Szczegóły konkursu oraz link do zapisu na Dyktando na Dzień Kobiet znajdziesz na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet. Trzymamy kciuki!