Szanowni Państwo,

z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w Polsce, mając na uwadze dobro beneficjentów i pracowników Kasy Rolniczego

Ubezpieczenia Społecznego od 22 marca do 9 kwietnia 2021 r. wprowadziliśmy następujące rozwiązania:

 ograniczona zostaje bezpośrednia obsługa interesantów (Placówka pozostaje otwarta). Do Państwa dyspozycji pozostają wyłożone druki i formularze, które po wypełnieniu należy pozostawić w wyznaczonym miejscu – wrzutnia na dokumenty. W przypadku pytań - kontakt z KRUS – telefoniczny lub pisemny (za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej);

 w uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z pracownikiem - kontakt telefoniczny do pracowników:

 Tel. sprawy ubezpieczenia społecznego: (48) 340 48 23

 Tel. sprawy świadczeniowe: (48) 344 37 30

 Tel. wypadki: (48) 340 54 24

 Tel. kierownik PT: (48) 340 48 10

 Adres e-mail PT): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o korzystanie z systemu informatycznego e-KRUS oraz o kontakt z jednostkami organizacyjnymi Kasy poprzez profil zaufany e-PUAP, za pomocą telefonu, poczty elektronicznej lub innego dostępnego kanału komunikacji na odległość.

Jeżeli zaistnieje, zdaniem Państwa, potrzeba bezpośredniego kontaktu z pracownikami jednostek terenowych KRUS, bardzo prosimy o wcześniejsze skonsultowanie wizyty telefonicznie.

Dyrektor Oddziału Warszawskiego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego