Herb Gminy Jastrząb

Zaproszenie do udziału w konsultacjach społecznych

Burmistrz Jastrzębia zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych na temat projektów uchwał Rady Miejskiej w Jastrzębiu w sprawie nadania Statutu Sołectwom: Kolonia Kuźnia, Kuźnia, Jastrząb, Gąsawy Rządowe, Gąsawy Rządowe – Niwy, Gąsawy Plebańskie, Lipienice Dolne, Lipienice Górne, Nowy Dwór, Orłów, Śmiłów, Wola Lipieniecka Duża, Wola Lipieniecka Mała.

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 76/2023 z dnia 20.06.2023 r. określa się:

  • termin rozpoczęcia konsultacji -  24 lipca 2023 roku,
  • termin zakończenia konsultacji - 4 sierpnia 2023 roku.

Konsultacje odbędą się w formie zgłaszania uwag, opinii i propozycji mieszkańców do projektu dotyczącego statutu sołectwa, na terenie którego zamieszkują, wraz z uzasadnieniem, przekazanych pocztą elektroniczną lub pocztą tradycyjną, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Urząd Miejski w Jastrzębiu, Pl. Niepodległości 5, 26-502 Jastrząb.

Projekt uchwały jest dostępny na stronie internetowej www.jastrzab.com.pl w zakładce KONSULTACJE SPOŁECZNE

Swoje stanowisko w powyższej sprawie można przedstawić poprzez wypełnienie formularza konsultacji, który jest dostępny razem z projektem uchwały na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Jastrzębiu www.jastrzab.com.pl.
Celem konsultacji jest włączenie w prace nad ostateczną wersją dokumentów, możliwie szerokiej grupy mieszkańców.
Podsumowanie konsultacji zostanie upublicznione na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Jastrzębiu.

Osobą wyznaczoną do kontaktu jest Pani Anna Lech, (tel. do kontaktu: (48) 628 48 68, (48) 628 48 60, pok. nr 8, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,).

Zapraszam do udziału w konsultacjach.

 

[LINK] - Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Jastrzębiu - Konsultacje społeczne na temat projektów uchwał Rady Miejskiej w Jastrzębiu w sprawie nadania Statutu Sołectwom (13 Sołectwom)

 

[PDF] - Wyniki konsultacji społecznych, które odbyły się w Urzędzie Miejskim w Jastrzębiu w dniach od 24 lipca 2023 r. do 4 sierpnia 2023 roku